Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Referencie

Referencie, hodnotenia a pripomienky našich klientov nám poskytujú zrkadlo našej práce a napomáhajú nám ju neustále vylepšovať vo Váš prospech...

Monika Z., (celé meno klienta v RK)

Na základe skúsenosti s prístupom pani Slovákovej a pána Kosibu z Corali Real, ktorí so mnou spolupracovali pri hľadaní a kúpe bytu v Bratislave za nečakaných, mimoriadne urgentných podmienok, v ktorých som sa ocitla, zodpovedne odporúčam obrátiť sa pri hľadaní relevantnej nehnuteľnosti na Corali Real. Ľudský, empatický, pedantný a promptný prístup k veci sú dôležité atribúty, ktoré majú makléri tejto spoľahlivej realitnej kancelárie a v prípade potreby sa preto v budúcnosti určite zase na nich obrátim.                           Aj my ďakujeme z dôveru, team CORALI Real


Michaela Ben Mrad

Chceme pekne poďakovať za spoluprácu p. Slovákovej a RK CORALI Real za bezproblémový predaj nášho bytu  a myslím, že sme všetky strany spokojné!


Darina Čikošová

Ďakujem všetkým zúčastneným stranám (predávajúca a RK CORALI Real/p. Slováková) za bezproblémovú spoluprácu a ja som spokojná. Prajem všetko dobré a nech sa Vám všetkým darí tak dobre, ako sa podaril tento obchod.


Juraj Bakoš

Chceli by sme sa pánovi Kosibovi a realitnej spoločnosti Corali Real veľmi pekne poďakovať za promptný, profesionálny a hlavne ľudský prístup pri výbere a kúpe nehnuteľnosti. S Vašim ochotným prístupom a profesionálnym servisom sme boli maximálne spokojní od samotnej obhliadky nehnuteľnosti, rezervácie až po samotnú kúpu. Budeme Vás radi odporúčať ďalej. Ďakujeme.


Filip Praženica

S realitnou kanceláriou Corali Real sme nadmieru spokojní. Pri kúpe bytu sa vyskytli určité problémy, no vďaka ústretovému prístupu a ochote vyriešiť situáciu zo strany RK sa kúpu podarilo úspešne zrealizovať. O všetko bolo postarané. Odporúčame.


Tomáš a Soňa Klimekovi

S realitnými službami Corali real a konkrétne s realitným maklérom pánom Kosibom sme boli velmi spokojní, všetko prebehlo rýchle a bez najmenších problémov, nemáme čo vytknúť, môžeme len pochváliť a tešíme sa na ďalšiu prípadnú spoluprácu.


Daniela Vargová

Rada by som uviedla veľmi pozitívne referencie na pána makléra Miloša Kosibu, ktorému sa touto cestou chcem veľmi pekne poďakovať za maximálne zodpovednú prácu, ktorú odviedol pri predajú nášho pozemku. Jeho úžasný profesionálny a ľudský prístup  počas celého procesu predaja, ktorým nás bezproblémovo previedol, vysoko oceňujem. Predaj pozemku bol hneď na začiatku starostlivo naplánovaný a harmonogram aj dodržaný. Pravidelne nás informoval o všetkých detailoch spojených s vybavovaním dokladov na rôznych zainteresovaných inštitúciách, ktoré boli spojené s jeho predajom. Predaj pozemku bol vďaka jeho profesionálnemu prístupu realizovaný úspešne, bezchybne a najmä rýchlo. Musím vyzdvihnúť aj jeho pracovné nasadenie a plnenie úloh nad rámec. Veľmi si vážim, že mi pán Miloš Kosiba, ale aj pani Štefánia Slováková, riaditeľka realitnej spoločnosti CORALI Real, boli ochotní pomôcť svojimi odbornými radami a skúsenosťami kedykoľvek som sa na nich obrátila aj v inej veci, za čo som im nesmierne vďačná. Odporúčam všetkým využiť služby CORALI Real a osobitne pána Miloša Kosibu, ak očakávajú zodpovedný, profesionálny, ľudský prístup a hľadajú človeka, na ktorého sa dá v tomto smere úplne spoľahnúť.


Matúš Lesný

Na základe skúseností s viacerými realitnými kanceláriami hodnotím spoluprácu s Corali Real a p. Kosibom najpozitívnejšie. Dôvodom bolo rýchle jednanie, dodržanie všetkých dohôd, termínov stretnutí a hlavne precízne a právnicky čisto vypracované zmluvy.


Norbert Gaburják

Mne tiež vybavoval byt pán Kosiba, mal som problémy v banke, na katastri, všetko perfektne vybavil, super chlapík...


Marián Ivančo

S prístupom pána Kosibu som bol nadmieru spokojný. Jednal vždy korektne, flexibilne a férovo. Obzvlášť oceňujem rýchlosť, akou sa našiel kupec, s ktorým sme na rýchlo dohodli na predaji. Vrelo ho preto môžem odporučiť každému.