spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Referencie

Referencie, hodnotenia a pripomienky našich klietov, ktoré nám poskytujú zrkadlo našej práce a napomáhajú nám ju neustále vylepšovať vo Váš prospech:


Filip Praženica

S realitnou kanceláriou Corali Real sme nadmieru spokojní. Pri kúpe bytu sa vyskytli určité problémy, no vďaka ústretovému prístupu a ochote vyriešiť situáciu zo strany RK sa kúpu podarilo úspešne zrealizovať. O všetko bolo postarané. Odporúčame.


Tomáš a Soňa Klimekovi

S realitnými službami Corali real a konkrétne s realitným maklérom pánom Kosibom sme boli velmi spokojní, všetko prebehlo rýchle a bez najmenších problémov, nemáme čo vytknúť, môžeme len pochváliť a tešíme sa na ďalšiu prípadnú spoluprácu.


Daniela Vargová

Rada by som uviedla veľmi pozitívne referencie na pána makléra Miloša Kosibu, ktorému sa touto cestou chcem veľmi pekne poďakovať za maximálne zodpovednú prácu, ktorú odviedol pri predajú nášho pozemku. Jeho úžasný profesionálny a ľudský prístup  počas celého procesu predaja, ktorým nás bezproblémovo previedol, vysoko oceňujem. Predaj pozemku bol hneď na začiatku starostlivo naplánovaný a harmonogram aj dodržaný. Pravidelne nás informoval o všetkých detailoch spojených s vybavovaním dokladov na rôznych zainteresovaných inštitúciách, ktoré boli spojené s jeho predajom. Predaj pozemku bol vďaka jeho profesionálnemu prístupu realizovaný úspešne, bezchybne a najmä rýchlo. Musím vyzdvihnúť aj jeho pracovné nasadenie a plnenie úloh nad rámec. Veľmi si vážim, že mi pán Miloš Kosiba, ale aj pani Štefánia Slováková, riaditeľka realitnej spoločnosti CORALI Real, boli ochotní pomôcť svojimi odbornými radami a skúsenosťami kedykoľvek som sa na nich obrátila aj v inej veci, za čo som im nesmierne vďačná. Odporúčam všetkým využiť služby CORALI Real a osobitne pána Miloša Kosibu, ak očakávajú zodpovedný, profesionálny, ľudský prístup a hľadajú človeka, na ktorého sa dá v tomto smere úplne spoľahnúť.


Matúš Lesný

Na základe skúseností s viacerými realitnými kanceláriami hodnotím spoluprácu s Corali Real a p. Kosibom najpozitívnejšie. Dôvodom bolo rýchle jednanie, dodržanie všetkých dohôd, termínov stretnutí a hlavne precízne a právnicky čisto vypracované zmluvy.


Norbert Gaburják

mne tiez vybavoval byt pan Kosiba mal som problemy v banke na katasri vsetko perfektne vybavil super chlapik


Marián Ivančo

S prístupom pána Kosibu som bol nadmieru spokojný. Jednal vždy korektne, flexibilne a férovo. Obvzvlášť oceňujem rýchlosť akou sa našiel kupec s ktorým sme na rýchlo dohodli na predaji.
Vrelo ho preto možem odporučiť každému.