Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O nás

CORALI Real s.r.o., realitná spoločnosť, je teamom realitných maklérov, ktorí sa tejto práci profesionálne venujú už niekoľko rokov.

Naším mottom je: "Šťastie a spokojnosť pod strechu Vášho nového príbytku".

Serióznym prístupom ku klientom a dodržiavaním morálnych a etických zásad sa snažíme o to, aby každý klient odchádzal od nás s pocitom, že sa obrátil na tú správnu realitnú kanceláriu. K našej práci pristupujeme s rešpektom a snahou klienta čo najviac odbremeniť od povinností, spojených s realizáciou obchodného prípadu. Nehnuteľnosti pred zaradením do ponuky najskôr osobne skontrolujeme a preveríme. Pri klientoch sme od začiatku procesu predaja nehnuteľnosti až po odovzdanie kúpnych zmlúv na kataster a vybratie LV pre banku na uvoľnenie úveru, vinkulácie či notárskej úschovy, a odovzdanie bytu s preberacím protokolom.

Ponúkame Vám služby kvalitného hypotekárneho špecialistu, znalca na vypracovanie znaleckého posudku.

Po dôkladnom preverení spôsobu našej práce sme sa od 1. júla 2013 stali členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska (NARKS), čo nás zaväzuje dodržiavať etický kódex tejto asociácie. Zároveň sme členom Realitnej únie SR. Makléri absolvovali odborné školenia NARKS a Slovenskej realitnej agentúry (SORA), naďalej sa priebežne vzdelávajú.

Našu prácu sa snažíme robiť zodpovedne a hlavne s citom. Samozrejme, táto práca nás živí, no poďakovanie klientov, ktorým sme pomohli na ceste za vysnívaným bývaním, je pre nás tou najväčšou odmenou. Našim cieľom je, aby klienti odchádzali od nás spokojní a odovzdávali dobré referencie o nás svojmu okoliu.


Na spoluprácu s Vami sa teší
team pracovníkov CORALI Real

 Realitná únia


Náš tím