Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Etický kódex

Vy u nás hľadáte pomoc a istotu pri riešení svojej situácie s bývaním, my Vám ponúkame profesionálne realitné služby, ktoré sú podporované našimi zásadami:

 1. Pristupovať ku svojim klientom úctivo, eticky, konať čestne a s rešpektom.
 2. Pravdivo a včas informovať klientov o priebehu celého procesu obchodného prípadu.
 3. Nezamlčovať zmluvným stranám obchodného prípadu dôležité informácie, ktoré by mohli   ovplyvniť priebeh obchodného procesu.
 4. Poskytovať kvalitný právny servis ohľadom vypracovania dokumentov (rezervačné zmluvy, kúpne zmluvy, vecné bremená a pod.), potrebných k obchodnému prípadu.
 5. V maximálnej miere zabezpečiť potrebné dokumenty pre potreby obchodného prípadu, pokiaľ to umožňujú predpisy (konanie so správcami, exekútormi, finančným sprostredkovateľom, bankou a pod.).
 6. Neposkytovať poradenstvo pre klientov mimo odbornú spôsobilosť realitného makléra, v prípade potreby zabezpečiť poradenstvo s odborníkom v konkrétnej oblasti (právo, dane, finančné poradenstvo a pod.).
 7. Prístupom ku klientom a samotnou prácou maklérov dbať o to, aby bola verejnosťou spoločnosť CORALI Real s.r.o. chápaná a oceňovaná ako profesionálna,  kvalitná spoločnosť v oblasti poskytovania realitných služieb.
 8. Prehlbovať  profesionálnu kvalifikáciu maklérov formou vzdelávacích a informačných programov.
 9. Nevyjadrovať sa k práci konkurenčných realitných spoločností a ich maklérov hanlivým spôsobom.
 10. Zachovávať maximálnu diskrétnosť pri práci s osobnými údajmi klientov v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov (zákon č. 122/2013 Z.z., v platnom znení) a to aj po ukončení obchodného prípadu.
 11. Dodržiavať všeobecné záväzné právne predpisy Slovenskej republiky.